Domů » Zrkadlo nie je len na pozeranie: Využite jeho schopnosť zväčšovať priestor!

Zrkadlo nie je len na pozeranie: Využite jeho schopnosť zväčšovať priestor!

0 comment 25 views

Máte to doma také malé, že si skoro zakopávate o vlastnú nohu? Vybavte zrkadlami všetko, čo sa dá. Viac miesta vám to síce nevykúzli, zato sa byt opticky zväčší.

Dizajnové zrkadlá sú dnes veľmi moderné. Lenže spálňa alebo šatňa, kde majú svoje opodstatnenie, zďaleka nie sú jediné miesta, kam patria. Famózne vyzerajú na stenách zavesené namiesto obrazov, na strope, ale aj napríklad na balkóne.

Z malého veľké
Zrkadlá rýchlo vyriešia problémy s malými priestormi. Čo napríklad tieto netradičné tipy? Máte malú kuchyňu? Nechajte si na mieru vyrobiť a osadiť niektoré z horných skriniek vašej kuchyne zrkadlami. Ak sa totiž stretávate s priestorom, získa vďaka tomuto detailu opticky na veľkosti a vy si varenie aj pobyt v kuchyni konečne zamilujete. Schodiská bývajú tmavé a úzke, namiesto portrétov si na steny nechajte vyrobiť väčšie aj menšie zrkadlá a osaďte ich dizajnovými rámami, ktoré celok zútulnia.

Kde by ste ich nečakali…
Zrkadlá môžete zavesiť aj do obývacej izby namiesto obrazov alebo fotiek. Hodí sa na presvetlenie napríklad tmavších stien za sedacou súpravou. Vzhľad uvoľnenej elegancie vás nadchne. Pre spoločenské večierky bude príťažlivým zdrojom obdivu, pre intímne chvíľky vďaka nemu budete môcť v jedinej miestnosti a s jediným zdrojom svetla rozohrať neuveriteľné kombinácie svetla a tieňa.

Zrkadlo by nemalo chýbať ani v žiadnej miestnosti, kde chýba okno – ako kontrapunkt k pevným, tmavým a strohým stenám. Zrkadlo v luxusnom ráme tmavý priestor odľahčí, dodá mu dynamiku a opticky ho zväčší. Pred zrkadlo umiestnite kvety a z malej miestnosti máte razom priamo luxusný budoár. V secesných domoch sa dvere neinštalovali celodrevené, ale so sklenenými alebo zrkadlovými vitrážami. Sklenené prepúšťali svetlo z inej miestnosti, zrkadlá rozohrali svoj šarm a zrkadlila sa v nich celá miestnosť. Salón vyzeral nejako noblesnejšie ako v skutočnosti.

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Editors' Picks

Newsletter

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

u00a92022u00a0- All Right Reserved. Designed by Penci Design