Domů » Výhody smaltovaného riadu

Výhody smaltovaného riadu

0 comment 801 views

Smaltovaný riad a smaltované hrnce sú skvelé na varenie. Prenos energie zo smaltovaného povrchu je rovnomerný a rýchly, takže doba varenia je krátka bez straty chuti. Smaltovaný riad je lepší ako tradičné rajnice a je ideálny na dusenie. A smaltované hrnčeky na kempovanie slúžia sú prípravu horúcej kávy oveľa lepšie ako bežné keramické.

Smaltovaný riad je jedinečný. Výrobný postup a techniky ponúkajú výnimočnú kvalitu. Farby nevyblednú, pretože sú odolné voči UV žiareniu. 

Smaltované nádoby na skladovanie potravín sú ideálne na uloženie vašich zvyškov v chladničke alebo mrazničke. Je odolný voči potravinovým kyselinám a zabraňuje tomu, aby vaše jedlo prijalo z ocele nežiaduce príchute a aby bolo nealergénne, takže jedlo môžete udržiavať dlhšie čerstvé.

Výhody smaltovaného riadu

Smaltovaný riad je ľahký

Smaltovaný riad a smaltované hrnce sú ľahké a odolné. Je ideálny na profesionálnu prípravu jedla u vás doma. Smaltovaný riad je pritom veľmi ľahký. 

Môžete ho vložiť do rúry

V porovnaní s iným nepriľnavým riadom, je možné smaltovaný riad vložiť do rúry na pečenie. To vám umožní používať jednu panvicu alebo hrniec na celý proces varenia, najmä ak jedlo vyžaduje prípravu na sporáku aj v rúre. 

Dostupný v tradičných vzoroch a moderných farbách

Bežné panvice a riad sú dostupné len čiernej, šedej alebo striebornej farbe. Smaltovaný riad je dostupný v rôznych tradičných dekoroch ale aj moderných farbách. Výber farieb a vzorov tak môžete prispôsobiť dekoráciám a farbám vo vašej kuchyni. 

Riad odolný voči poškriabaniu

Vďaka vonkajšej povrchovej úprave je smaltovaný riad nepriľnavý a odolný voči poškriabaniu. 

Výhody smaltovaného riadu vám ponúkajú možnosť prípravy jedla rýchlejšie a zdravšie. 

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Editors' Picks

Newsletter

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

u00a92022u00a0- All Right Reserved. Designed by Penci Design