Domů » Toto žehlenie vás bude naozaj baviť

Toto žehlenie vás bude naozaj baviť

0 comment 33 views

Jednoduché žehlenie? Ide to! Raz prejdete – a je hotovo!

Predstavte si žehličku, s ktorou ľahko, jedným ťahom a bez námahy vyžehlíte bielizeň. Predstavte si, že pri žehlení strávite len polovicu doby, čo doteraz. Predstavte si, že žehlíte džínsy, a bez toho aby ste nastavovali nižšiu teplotu, začnete hneď žehliť hodvábne letné šaty. A teraz prestaňte snívať! Všetky vaše sny o jednoduchom žehlení sú totiž na dosah. Vitajte vo svete ľahkého žehlenia!

Revolúciu v žehlení predstavujú napríklad nové žehličky od spoločnosti Philips. Hovorí sa im systémové a vďaka revolučným technológiám dokážu ľahké a dvakrát rýchlejšie žehlenie. Už žiadne triedenie bielizne a strach o jemnejšie kúsky, citlivé na teplotu. Tak napríklad revolučná technológia Optimal TEMP umožňuje také nastavenie teploty, s ktorou je možné žehliť všetky druhy látok. Od džínsov po jemný hodváb. A vďaka optimálnej a stabilnej teplote riadenej mikroprocesorom tiež svoju bielizeň nikdy nespálite. A to ani vtedy, keď žehličku zabudnete a necháte ju stáť na oblečení pokojne dlhšie ako 5 minút.

Žehličky testujú skutočné ženy!
Že všetky žehličkové inovácie naozaj fungujú, potvrdzujú testerky webového portálu ŽENY s.r.o., ktoré sa do testovania žehličiek značky Philips pustili naozaj s nadšením. Pochvaľujú si najmä výborné naparovanie a ľahkosť, vďaka ktorej sa so žehličkou dobre pracuje. „Nebolí vás ruka ani po hodine žehlenia,“ usmieva sa testerka ŽENY s.r.o. Petra Krákorová. „A to som skúšala aj džínsy, ktoré sú predsa len z tuhšieho materiálu. Práca ide pekne od ruky a hromady bielizne miznú,“ chváli si Petra.

Systémové žehličky od Philipsu fungujú na princípe parného nárazu (pri žehličke Perfect Care Viva je to 170 g, pri najvyššom modeli žehličiek až 360 g). Para preniká hlboko do látky a žehlenie je potom jednoduchšie, aj pri vyložene tvrdých látkach. Platí tu jednoduchá rovnica – čím viac pary, tým ľahšie a rýchlejšie žehlenie.

„Bielizeň je vďaka parnému nárazu jedným ťahom skrátka vyžehlená. Jednoduché a geniálne,“ pochvaľuje si testerka ŽENY s.r.o. Andrea Bátovská.

Testerka ŽENY s.r.o. Jitka Dedková si svoje prvé žehlenie doslova vychutnávala: „Bielizeň bola luxusne vyžehlená a za oveľa kratšiu dobu, než som bola zvyknutá. Žehlia sa ľahko a dobre, košele boli vyžehlené raz dva.“

Expert na pokrčenú bielizeň
Žehlenie je ľahké, vaša ruka sa vďaka nízkej hmotnosti neunaví ani pri dlhšom žehlení. Nie je to totiž váha žehličky, ale dvojitá sila pary, ktorá zanechá vašu bielizeň dokonale hladkú. Para preniká hlboko do látky, a tak je žehlenie jednoduchšie a rýchlejšie aj pri veľmi nepoddajných látkach. Alebo môžete rovno žehliť dve vrstvy naraz. Rozhodne sa ale nemusíte báť žiadnych zbytočných zložitostí. Ako potvrdzuje ďalšia z testeriek Petra Kortyzová: „Nemám rada zložitosti a táto žehlička je skrátka úžasná – jednoduchá manipulácia, jednoduchý a zároveň štýlový dizajn, intuitívne ovládanie. Aj veľmi pokrčená detská bielizeň s ňou bez problémov jedným ťahom vyžehlím.“

S novými žehličkami od Philipsu naozaj ušetríte námahu a čas. Pridajte sa medzi ženy, ktorým táto systémová kráska hovorí „pani“. Pokiaľ vám žehlička nebude vyhovovať, Philips vám do 90 dní od nákupu vráti peniaze späť. A to je ponuka, na ktorú povie každá žena svoje ÁNO!

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Editors' Picks

Newsletter

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

u00a92022u00a0- All Right Reserved. Designed by Penci Design