Domů » Tipy na valentínske darčeky pre ňu aj pre neho

Tipy na valentínske darčeky pre ňu aj pre neho

0 comment 34 views

Blíži sa deň romantických gest, tradične spájaný s kyticami a čokoládou. Prekvapte svoju lásku a venujte jej niečo originálnejšie!

Pre túto príležitosť a pre všetkých zasiahnutých Amorovým šípom sa priamo ponúka obdarovať milovanú osobu nejakou pozornosťou. Inšpirovať sa môžete nasledujúcimi tipmi. A ak ste svoju drahú polovičku ešte neobjavili, nezúfajte, aj tak dajte chladiť fľaštičku pre strýka Príhodu a riaďte sa našou poslednou radou!

Vykričte to do sveta!
Že nikdy nedá svoj mobil z ruky? Nevadí, kúpte mu vtipný obal s nápisom LOVE, nech všetci vidia, že jeho láska je mu neustále nablízku! Kryt na mobil zoženiete v obchode New Yorker za 109 Kč.

Noc plná vášne
Sexy spodná bielizeň pre vaše erotické hrátky nie je nikdy na škodu a určite navodí tú správnu valentínsku atmosféru! Celý set kúpite v obchode New Yorker za 598 Kč.

Navždy cenné vyznanie lásky
Značka Dyrberg/Kern vo svojej novej kolekcii na jar a leto 2015 vytvorila sériu šperkov so srdiečkovým motívom. Nás zaujali náramky ENAMOR, ktoré sú tvorené symetrickým radom srdiečok z chirurgickej ocele a niekoľkými kryštálmi SWAROVSKI. Variant vo farbe ružového zlata stojí 2599 Kč.

Višňový bozk
Metropol Cherry sa vyznačuje svojou charakteristickou vôňou višňou, granátovou farbou a harmonickou ovocnou chuťou, v ktorej pocítite jemnú prítomnosť vermútového korenia. Užijete si ho nielen ako ideálny prípitok pri valentínskej večeri, ale aj ako príjemného spoločníka pre nezabudnuteľný večer. Orientačná cena v obchodoch je 3,99 €.

Hľadám lásku. Zn. ponáhľa
Nehodláte tráviť tohtoročného Valentína osamote? Skúste si podať vtipne napísaný zoznamovací inzerát, v ktorom budete hľadať ideálny náprotivok na romantickú valentínsku večeru. Zaberie to len pár klikov a ktovie, možno sa vám konečne ozve tá pravá láska!

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Editors' Picks

Newsletter

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

u00a92022u00a0- All Right Reserved. Designed by Penci Design