Domů » Ružový pochod mení svoju trasu!

Ružový pochod mení svoju trasu!

0 comment 48 views

Po dlhých rokoch mení slávny AVON Pochod svoju trasu a miesto do Žltých kúpeľov nás zavedie na Rohanský ostrov. Tešte sa nielen na skvelé hudobné vystúpenia, zónu pre deti a stany plné zábavy, ale aj na vzácneho zahraničného hosťa!

Pätnásty AVON Pochod štartuje 6. júna tradične o 12.00 zo Staromestského námestia, prejde Parížskou ulicou, následne sa stočí na nábreží, prejde Karlínom okolo budovy Amazon (sídla spoločnosti AVON) a dôjde do areálu golfového odpaliska na Rohanskom ostrove. Trasa má necelých 5 km, takže ju zvládnu aj tí najmenší; tí úplne malí ju prípadne môžu absolvovať v pohodlí svojich kočíkov a vítaní sú samozrejme aj miláčikovia štvornohí.

Čo sa programu týka, je ako vždy kvalitné. Zahrajú Chinaski, Janek Ledecký, Dedo Mládek Illegal Band a na záver v sprievode Severočeskej filharmónie vystúpi Monika Absolonová, Tonya Graves a David Deyl. Ako každý rok je vstupenkou na pochod ružové tričko proti rakovine prsníka, ktoré bude dostať na štarte aj v cieli, ale zakúpiť si ho môžeme už s predstihom – buď v AVON Ružovom obchode, alebo u AVON Ladies, či v sieti predajní partnerov: Sportisimo , C&A, SCANquilt a Home&Cook. Tričká sa predávajú bez nároku na províziu a všetok finančný výťažok z ich predaja ide na konto iniciatívy AVON proti rakovine prsníka, ktoré sa do dnešného dňa vďaka širokej podpore verejnosti podarilo vybrať už takmer 100 miliónov korún! Všetky vybrané prostriedky idú na prevenciu a pomoc chorým ženám, kontrolu kvality skríningu a vyhodnocovanie jeho dát.

Tohtoročné jubilejné, pätnáste tričko je ozdobené veľkým srdcom a aj pánsky variant dostal slávnostnejší šmrnc vďaka nakreslenej kravate. Novinkou tohto roku je detské ružové tričko, aj keď vstup pre deti do dvanástich rokov zostáva tradične zadarmo. V súvislosti s tričkom je na tento rok pripravená ešte jedna novinka, a tou je Ružová módna výzva. Fotky tých najlepších módnych outfitov s tričkom budú na www.zdravaprsa.cz súťažiť o krásny ružový notebook HP Stream a množstvo ďalších hodnotných cien. Na štarte pochodu na Staromestskom námestí budeme môcť stretnúť aj tzv. balónikové víly, pacientky s osobnou skúsenosťou s rakovinou prsníka, ktoré budú za dobrovoľný príspevok rozdávať ružové balóniky.

Poslednou avizovanou novinkou je vzácny zahraničný hosť, ktorý je však opradený mnohými skazkami a povesťami. Je ním leňochod trojprstý, asi najznámejší zástupca čeľade leňochodovitých, ktorá sa preslávila predovšetkým svojou ,lenosťou‘. [zdroj Wikipedia]. Správam o jeho účasti síce na vierohodnosti trochu uberá fakt, že ho nikdy nikto chodiť nevidel, čo môže byť pri pochode menší problém, avšak leňochod vraj účasť prisľúbil a veľmi sa teší. Verí, že môže byť veľkou motiváciou pre tých, ktorí zatiaľ proti rakovine nepochodovali. V najbližších dňoch sa majú dohodnúť podmienky jeho júnovej návštevy, každopádne celú situáciu stále sťažuje fakt, že leňochod je doma v Južnej Amerike a ako o sebe sám hovorí, je lenivý kamkoľvek cestovať. O vývoji situácie vás budeme aj naďalej informovať na www.zdravaprsa.cz.

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Editors' Picks

Newsletter

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

u00a92022u00a0- All Right Reserved. Designed by Penci Design